Nejlepší filmy pro holky

I holky občas potřebují nějaký ten čas jen samy pro sebe – a není nic lepšího, než si podobnou sešlost se spoustou chlebíčků a vína zpříjemnit nějakým tím filmem. Které ale skutečně stojí za to? Vybrali jsme pro vás pětici toho úplně nejlepšího, co se v posledních letech objevilo.

Určitě například nesmíte minout možná nejlepší film roku 2004, Zápisník jedné lásky. Tenhle doják vás svým příběhem prostě dožene k slzám – ideální doplněk k dlouhé noci strávené klábosením o vztazích.

A pokud je romantika skutečně vaším šálkem kávy, pak si nesmíte nechat ujít ani romantickou komedii Bláznivá, zatracená láska, jejíž název přesně odpovídá jejímu příběhu. V jedné z hlavních rolí se navíc blýskne i Ryan Gosling, který si zaručeně získá srdce každé dívky – a zdatně mu sekunduje také Steve Carell. Pokud se vám líbila například dnes již poněkud profláknutá Láska nebeská, pak si Bláznivou, zatracenou lásku jednoduše zamilujete.

Z poněkud jiného soudku je komedie Panna nebo orel, která je celá o tom, jak jedna dobře mířená pomluv128933.660xpa dokáže někomu převrátit celý život vzhůru nohama. Pokud se vám stýská po letech strávených na střední škole, tohle je film přímo pro vás. Emma Stoneová navíc v hlavní roli přímo září!

Film Panna nebo orel pak ideálně doplňte ještě snímkem Juno. Není to sice taková ta typická lehce stravitelná komedie, zápletka je však natolik zajímavá a humor natolik peprný, že se k této perle po prvním zhlédnutí možná ještě několikrát vrátíte. Vždyť právě Juno je tím filmem, který dostal Ellen Pageovou tam, kde dnes je. Tenhle snímek má prostě švih, který se často nevidí.

No a pokud máte času skutečně hodně, pak si prostě pěkně postupně pusťte celou ságu Twilight – čekají vás dlouhé hodiny toho vůbec nejromantičtějšího, co se na poli kinematografie objevilo. A Robert Pattinson v hlavní roli je prostě k sežrání!