Jaké pochoutky si dáváte, když zrovna jdete do kina? A změnily se vaše návyky v posledních letech s tím, jak se začala rozšiřovat nabídka jednotlivých kin?

Možná si ještě někteří z vás pamatují na doby, ve kterých se víceméně tolerovalo, pokud jste si do kina donesli něco svého. Dnes je však již situace jiná a hned při vchodu do kina vás přivítají různé symboly zakazující tu mobily, tu vlastní pití. Možná to však ale není tak úplně od věci, vždyť komu by se chtělo něco chystat doma, a to zvláště když víme, jak široké nabídky občerstvení dnes jsou v největších kinech k dispozici?

Tradičně nejpopulárnější pochutinou zůstává i v dnešních dnech popcorn, a to především ten klasický neochucený. Pokud nevěříte, stačí navštívit jakýkoliv kinosál těsně po skončení filmu a přesvědčit se osobně. Popcorn se prostě bude válet všude!

Pokud vás ale tato tradiční pochoutka již omrzela, zkuste se poohlédnout po kinech, které do svých nabídek přidaly třeba stále více populární nachos. Nejenže se pohodlněji konzumpopcorn-1085072_960_720ují, s různými dipy vám také navíc nabídnou daleko širší paletu chutí než popcorn. Pro skutečné fajnšmekry pak doporučujeme pomalou konzumaci sušeného masa. Hovězí samozřejmě chutná úplně nejlépe, některé kinosály však nabízejí i maso krůtí.

A čím to celé spláchnout? Pokud zrovna nemáte chuť na tradiční kolu, jistě vás zaujme možnost zakoupení plechovky piva – obzvlášť populární jsou dnes různá méně alkoholická piva s příchutí. A pokud máte chuť na něco skutečně exkluzivního, jistě vás potěší, že mnoho multiplexů nabízí i chlazené šampaňské.

Pro některé je naopak tou zcela nejlepší pochoutkou kvalitní film, který by konzumace jídla či pití mohla pouze zkazit. Těm z nás, kteří se vždy již v prvních minutách filmu natolik ponoří do děje, že dokonce zapomínají i na to, že zrovna sedí v kině, nezbývá, než se myšlenek na různé pochutiny vzdát. Vždyť bychom na ně v samém zápalu sledování zapomněli!