Filmy – nepřestaly by nás fascinovat, ani kdybychom jich shlédli tisíce. A právě pro všechny takové, jako jsme my, jsou zde tyto stránky. Nás prostě baví žít filmy ve dne v noci – a proto jsme se rozhodli, že tuto radost chceme sdílet s podobně smýšlejícími lidmi.

Co zde tedy naleznete? Naším cílem je podělit se o několik zajímavostí ze světa filmu a především upozornit na ty vůbec nejzajímavější kousky. Nemusíte se přitom bát, že bychom zůstali pouze u jednoho žánru či kategorie. Nás totiž zajímají všechny filmy – staré i nové, špatné i dobré, romantické i akční.

Většinu z našich článků chceme věnovat výběru toho vůbec nejzajímavějšího, co na poli kinematografie za ty dlouhé desítky let vzniklo. Naleznete zde tak například výběr vůbec nejhorších filmů či žebříček deseti nejstrašidelnějších filmů všech dob – na své si prostě přijde každý, koho filmy alespoň trochu zajímají.

Chceme se však věnovat i jiným tématům ze světa filmu, takže zde najdete i krátká zamyšlení nad tím, proč jsou romantické filmy stále tak příšerně oblíbené, či krátký návod na to, jak si i vy můžete natočit a zpracovat svůj vlastní film. Pokud vás tedy omrzí nekonečné přemílání o tom, které další filmy si zaslouží váš zájem, neváhejte a odskočte si k některým z těchto článků. Třeba vásněčím překvapí či alespoň přinesou nová témata k zamyšlení.

A pokud n této stránce nějakou náhodou nenaleznete nic, co by vás zaujalo, pak se nezapomeňte za nějaký ten čas zase vrátit. Třeba se zde mezitím objeví něco, co přiláká vaši pozornost. A pokud ne, pak vám přejeme, aby vás filmy stále bavily tak, jako již dlouhá léta baví nás. Ačkoliv jsme již shlédli stovky filmů, na ten vůbec nejlepší stále ještě čekáme. Ale nevadilo by nám, ani pokud bychom se jej nedočkali – těch skoro nejlepších je totiž již teď docela dost!